Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 437 Kez Okundu

Sonunda Ona Sahip Olacak Cesareti Yakaladım

Sonunda Ona Sahip Olacak Cesareti Yakaladım

+18 fantezi hikaye okumaya bayılanlar sizlere başımdan geçen ensest ilişkisini anlatacağım. 15 günlük bir ilişkiydi ama bunun 10 gününü şehvetli yaşadım. Her günüm seks oldu ve artık bıkkınlık gelmişti. Çocukluğumda bir etkileşim olduğu kuzenim Ceren ile yalnız kaldığımız on gün içerisinde açıkçası hiç rahat durmadık. O beni tahrik etmek için elinden geleni yaptı ve taytını parçalayarak siktim. Hala tadı damağımda bu kez gittiğimde ona yeni çeşit pozisyonlar deniyeceğim.

Öncelikle memleketime gitmek için fırsatım olmuyor ve iş okul derken tatilim bile yoktu. Üç haftalık bir boşluk yakaladım ve hemen terminale giderek biletimi aldım. Bileti aldıktan sonra eve gelerek gideceğim dedim. Normalde gideceğim desem şu gün gidersin, birlikte gideriz gibi laflar çıkıyordu. Ama hiç bir zaman bu laflar yerine getirilmedi ve hep kandırılan taraf oldum. Bu sefer tek kişilik biletimi aldım ve gün geldiğinde basıp gittim. Orada tam iki hafta kaldım ve önce akrabalarımı gezdim. Nereye gitsem herkes oraya geliyordu ve beni gördüklerine çok sevinmişlerdi. Ben sürekli memlekete gitmediğim için yüzümü sürekli görmüyorlar. Beni el üstünde tuttular ve kuzenim yanımdan hiç ayrılmadı. Onunla çocukluğumuzdan beri birbirimize karşı bir elektriklenme vardı. Ama bir türlü açılamadığımızdan bir şey yapamadık. Her neyse birer gün teyzem, dayım ve eniştem de kaldıktan sonra köye gitmek için hazırlandık. Gece teyzemin evinde kalıyorduk ve sabaha köye gideceğiz. Ben televizyon odasında yere yatak serdim ve bir şeylere bakarak uyuya kalacaktım. Tv izlerken Ceren geldi ve koltuğa uzanarak birlikte seyretmeye başladık. Ben telefona daldım ve o kumandayı aldığında fark ettim. Ne zaman geldin gibi şakalar yaptım ve kanalları değiştirirken bikinili kızların olduğu kanalda kaldı. Orada kaldığında bana laf atıp durdu ve ben ilk başta ciddiye almadım. Kendisi kaşınmıştı bana koltuk rahatsız yanında uzana bilir miyim dedi. Bende gel dedim ve biraz toparlanarak yer aştım. İlk başta sırt üstü uzandı ve sonrasında bana arkasını dönerek göt gösterisi yaptı. Giydiği taytı belinden yukarı çekmişti ve kalçası harika gözüküyordu. Ne yapacağımı şaşırdım ve bir anda heyecan bastı. Bana iyice yaklaştı ve o siyah taytındaki sıcaklık yüzüme yüzüme vurunca ter basar. Tam penis bölgeme götünü yaslayınca sikim dimdik olur ve direk yumuşak kalçasına geçer. Ardından elini atarak sikime sokar ve okşamaya başlar. Kudururum ve yerimde duramayınca taytını aşağıya indirir. Üzerimize örtü vardı ve yarıya kadar indirdikten sonra bana doğru yaklaşır.

Ben amına sokunca oh diye ses gelir ve dünden razı olduğunu anladım. Vajinasına soktuğumda biraz bekledim ve sıcaklıktan ölüyorum. Öyle böyle ter atmıyorum ve hele ki götü yumuşak olduğu için bana daha çok zevk verdi. Ben yavaşça gidip geldim ve oh oh demesi beni boşaltıyordu. Ben bacağını ufaktan kaldırdım ve boşalacağım sırada sikimi çıkardım. Yatağa boşaldım ve sikimi üzerime temizleyerek amına tekrar soktum. Bu kez ah diye bağırdı ama kendini zor tuttu. Bana yavaş hayvan dedi fakat ikinci postada baya sert olduğumda beni çok beğendi. Ertesi gün köye gittiğimiz zaman orada paso herkes dışarıya çıktığında seksten başka bir şey yapmadık.