Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 301 Kez Okundu

Müdür Yardımcısının Pis Teklifini Kabul Etmek Zorunda Kaldım

Müdür Yardımcısının Pis Teklifini Kabul Etmek Zorunda Kaldım

Olaylar… olaylar. 19 yaşındayım, kendimle alakalı tek verebileceğim bilgi budur. Güzel bir kızım ve bir mağazada çalışıyorum, kasiyerim. Mağaza ismi, vs. de vermeyeceğim, anlaşılmak istemem. Sonuçta neyin ne şekilde olacağı asla bilinmiyor. İtiraf edeceğim, ben kasadan para çalışıyordum ve yakalandım. Üstelik müdür yardımcıma. Mesai sisteminde döner bizim mağaza, ikili çalışırız ve ben genelde müdür yardımcısı ile dönerdim.

Derslerim Kötü Olunca Müdür Yardımcısı Beni Sikti

Bir gece bana bir ekran görüntüsü atmış, tam da kasadan para aldığım zaman ve sonra teli kapandı. Uyuyamadım, sabahı zor ettim, aradım açmadı derken sabah içe gittim. Saat 7’de mağazada oluruz, 6:30 gibi kapıdaydım, 1 saat gibi hazırlıklar sürer ya? Erken geliriz bu nedenle. Geldiği zaman yüzünde pis bir gülümseme, yakaladım seni ama ele vermek istemem, bir daha yapma tamam mı? Dedi, bu kadar mı yani diye düşünürken ağzındaki baklayı çıkarttı, seks. Bakireyim dediğim zaman, aptal olmadığını sadece sevişme ve anal istediğin söyledi. Kabul etmekten başka ne yapabilirdim. 30’lu yaşlarında ve irice bir adam, benden çok iri. Üstelik evli, ben eşine söyleyeyim desem bir ele verse o zaman bittim, muhtemelen sabıkama işlenecek hatta hapis yatacağım derken bu yaptığını anlatsam yakalayan o olduğu için iftira diyecek. E attığı ekran görüntüsünden sonra hemen mesajı silmesi, sonra teli kapatması da belli oldu.

Mecburen evet dedim, saat o zamana kadar 7 ya da 10 geçe gibi bir şeydi, sabahın köründe sakso çekmem için sikini çıkarttı henüz hâlâ depodayken. Daha önce hiç seks yapmadım, erkek arkadaşımla bazen öpüşürdüm ama o kadar, midem kalktı haliyle ama acıma yok adamda, hadi hadi diyerek ağzıma zorla verdi ve ben ne kadar zorlansam da her seferinde köküne kadar ittirdi.
Hemen ayağa kaldırdı, ben dar giymeyi sevdiğim için pantolonumu indirirken zorlansa da biraz amımı yaladı, gözümde yaşlar, ben bakireyim desem de sana rahat ol demedim mi ben dedi ve çevirdi. Parmaklarına bir şey sürdü, yanında kayganlaştırıcı getirmiş. O kadar emin teklifini kabul edeceğimden yani ve götüme de sürdü derken o an sanırım baş parmağını soktu ama nasıl canımın yandığını anlatamam. E tabi sonra da sikini soktu ama kocaman siki içime girerken sanki yanıyordu tüm vücudum. Ne zevk almak var ne de mutluluk, sadece acı çekiyorum derken 3, 5 dakika içinde içime boşaldı ve hazırlan gel, bizi iş bekliyor dedi. Çok iğrençti bu yaşananlar.