Sex Hikayeleri

2 sene önce - Admin Ekledi - 417 Kez Okundu

Annemin sikilişini izlerken mastürbasyon yaptım

Annemin sikilişini izlerken mastürbasyon yaptım

Merhaba arkadaşlar, ben bazı sağlık sorunlarından ötürü liseye bir kaç yıl ara verdim. Henüz lise 1 e gidecekken geçirdiğim bir trafik kazası yüzünden 3 yıl geç başladım ve lise 1 öğrencisi olduğumda 18 yaşıma çoktan girmiştim. O sene, yani 18 yaşında lise ye tekrar döndüğüm sene aslında açıktan okuayacaktım ama lise 1 i okuldan okumak ve sonrasında açık liseye gitmek zorunda kaldım.

Hal böyle olunca okuldaki arkadaşlarımdan da oldukça büyüktüm ama yinede bir kaç hafta içerisinde sanki aynı yaştaymış casına çevre edindim ve kısa sürede okulun en piçleri arasında ki yerimi aldım. Zaten yaş olarak büyük olduğum için tabiri caizse kafama göre at koşturuyordum. E böyle piç bir tip olunca mecburen derslerle de ilgilenmeye fırsatım olmuyordu. Tahmin edersiniz ki derslerle ilgilenmeyince sınıf tekrarı yapmak içten bile değil. Bende lise 1 e yıllar sonra tekrar döndüğümde sınıfta kalmakla yüz yüzeydim. Evdekilere bu durumdan söz ettiğimde önce babamdan bir güzel fırça yedim, ardından annemden bir kamyon hakaret. Sonrasında annem “yarın ben okula gelip müdürle bir konuşayım bakalım, zaten bir sürü yıl kaybın var birde seni okulda mı bırakacaklarmış” falan diyerek yarın için benimle okula gelme planları yaptı.

Sabah olduğunda annem “neyse sen git, ben akşam üzeri gelirim” dedi ve beni okula gönderdi. Akşam saat 5 gibi okul çıkışında annem sınıfa kadar gelmişti. Zil çaldığı anda koluma girdiği gibi müdürün odasına götürmemi istedi. Beraber müdürün odasına girdiğimizde müdür annemi görünce bir anda öyle yavşamaya başladı ki anlatamam. Ben başta kendi kendime “acaba müdürün karısıyla annem arkadaş, müdür bey oradan mı tanıdı da bu denli yavşıyor” diye düşünmedim değil yani. Annemle bir kaç dakika odada oturduktan sonra yavaş yavaş okulda boşalmaya başlamıştı. Sonunda okulda ki hemen hemen herkes gittiğinde bir kaç hademe, müdür ve annemle beraber ben kalmıştık. Müdür bu geçen dakikalar içerisinde sürekli annem ne derse desin alttan alıyor ve anneme yaranmaya çalışıyordu. Sonunda annem “artık bu çocuğa bir şans verin” diyerek konuyu bağlamaya çalıştığında müdür gözümün içine baktı ve gülümseyerek “yavrum annenle bizi yalnız bırak bakayım bi” dedi.

Ben zannettim özel birşey konuşacaklar. Dışarı çıktım, bir kaç dakika kapının önünde bekledikten sonra müdür kapıyı kilitleyince “her halde benim kapının önünde olduğumu anladılar ve rahatsız oldu, o yüzden kilitliyor” diyerek kapının önünden ayrılıp okulun bahçesine indim. Müdürün odası okulun arka tarafındaydı, yani pencereleri okulun bahçesindeydi. Bahçede dolanırken birden pencereden olan biteni izleme fikri geldi aklıma ve sessiz bir şekilde odanın pencerelerine doğru yaklaştım. Bir kaç pencere vardı ve hepsi perdeliydi ama en sondaki, en kuytu köşede ki pencere açıktı fakat sadece perdesi çekikti. Oraya yaklaştım, pencereyi biraz daha araladım ve önce sadece konuşanları dinlemek için beklemeye başladım. Bir kaç saniye beklememe rağmen tek kelime dahi duyamamıştım. Sadece çok derinden bir sesler geliyordu ama ne olduğunu anlayamıyordum. Bu yüzden kafamı biraz kaldırdım ve perdeye uzanarak içeriyi gözetlemek için perdeyi usul usul çekiştirdim.

Taki annemi masanın üzerine domalmış bir şekilde müdür tarafından sikildiğini görene dek. Bir anda annemin yüzünü, kapalı gözlerini ve kendinden geçmiş ifadesini görünce şaşkın bir şekilde olduğum yere tekrar çömeliverdim. Bir kaç saniye pencereden içeri bakmadım, sadece olan bitenleri, gördüklerimin gerçek olup olmadığını düşünmeye başladım. Gördüklerimden sonra içeriden derinden derinden gelen seslerde anlam kazanmaya başlamıştı, yani anlamaya başlamıştım. Resmen annem müdüre veriyordu ve müdür annemi okulda, odasında götürürken annemin iniltileri belli belirsiz odada yankılanıyordu. Ben daha önce bırakın annemin başka erkeklerle sikişmesini, babamla sikiştiğini bile görmemiştim ve duymamıştım ama hemen bir kaç metre ilerimde müdürün odasında kendini siktiriyordu. Başta bu duruma biraz uyuz olsamda, sinirlensemde ne yapabilirim diye düşünürken ara ara tekrar çömeldiğim yerden kalkıp olan bitene bakıyordum.